همایش های دانلودی آلا
آزمون جامعدوازدهمرشته تجربیرشته ریاضیقلم چی
موضوعات داغ

آزمون 17 خرداد 98 قلم چی دوازدهم

دفترچه آزمون 17 خرداد 98 قلم چی دوازدهم تمامی رشته ها

آزمون  17 خرداد 98 قلم چی دوازدهم

در این مطلب آزمون 17 خرداد قلم چی را برای دانش آموزان دوازدهم رشته های ریاضی و تجربی و انسانی قرار داده ایم که نمونه ای از آزمون جامع بسیار مفید جهت آمادگی در کنکور است

آزمون آزمایشی کانون (قلم چی)

شاید در اوایل دهه هفتاد که پدر خوانده کنکور ایران یا همان کاظم قلم چی پا به میدان کنکور سراسری گذاشت فکرش را هم نمی‌کرد موسسه‌ای که پایه گذارش بود تا این حد به محبوبیت و شهرت برسد. کانون فرهنگی آموزش همان غول آزمون‌های آزمایشی‌ است که سال‌هاست در عرصه کنکور خودنمایی می‌کند! نام کنکور  و قلم چی دیگر به هم گره خورده و گویی دو عضو جدا نشدنی هستند. این روزها برای خیلی از کنکوری‌ها راهی جز روش طراحی شده کانون برای رسیدن به دانشگاه وجود ندارد. در ادامه بیشتر با ویژگی‌های این آزمون‌ها آشنا می‌شویم.

ویژگی آزمون‌ آزمایشی کانون

بررسی سطح سوالات

همهٔ شما عزیزان برای اینکه موفقیت بزرگی در کنکور به دست آورید باید تمام انرژی خود را صرف اصل مطلب کرده و از حاشیه روی دوری کنید. از این جهت این موضوع که سوالات آزمون‌های آزمایشی شما هم جهت با کنکور هست یا نیست برای شما بسیار اهمیت دارد. سوالات آزمون‌های قلم چی هر ساله به سمتی می‌رود که بیشتر دارای ایده‌های نو داشته باشد و بتواند از تمامی جهات داوطلب را مورد سنجش قرار دهد به همین دلیل تقریبا شاهد سوالات با کیفیتی از این موسسه هستیم ولی کماکان آن طور که باید و شاید در سطح کنکورهای سراسری سوال طرح نمی‌شود و ما شاهد سوالات با درجه دشواری سخت تری نسبت به کنکور در این آزمون‌ها هستیم!

توجیهی که در این مورد می‌شود این است که ما با بررسی سوالات سخت تر به راحتی از پس سوالات کنکور بر میاییم! توجیهی که البته می‌تواند نتیجه عکس برای بعضی از کنکوری‌ها داشته باشد. با شرکت در این آزمون سوالات چندان آسانی در انتظارتان نخواهد بود. معمولا به صورت متناوب در آزمون‌های کانون چندین درس دشوار تر از باقی دروس هستند. این موضوع می‌تواند برای کسانی که به دنبال نقاط ضعف خود می‌گردند مزیت محسوب شود و برای کسانی که سختی سوالات اعتماد به نفسشان را می‌گیرد یک عیب!

همین حالا ببینید:  نمونه سوال آمادگی امتحان نهایی شیمی دوازدهم

نسخه اصلی 

لینک دانلود : دفترچه آزمون قلم چی دوازدهم 

سوالات هر سه رشته در یک فایل ( سوالات رشته انسانی هم وجود دارد )

نسخه اسکن شده

لینک دانلود : دفترچه عمومی آزمون قلم چی دوازدهم

لینک دانلود : دفترچه اختصاصی آزمون قلم چی دوازدهم تجربی

لینک دانلود : دفترچه پاسخ آزمون قلم چی دوازدهم ریاضی

لینک دانلود : دفترچه اختصاصی آزمون قلم چی دوازدهم ریاضی

 

https://kiakonkur.ir/?p=7083
برچسب ها
همایش دانلودی آلا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن