همایش های دانلودی آلا
آزمون جامعپیش دانشگاهیرشته انسانیرشته تجربیرشته ریاضیقلم چی
موضوعات داغ

آزمون 17 خرداد 98 قلم چی پیش دانشگاهی

دفترچه آزمون 17 خرداد 98 قلم چی پیش دانشگاهی تمامی رشته ها

آزمون  17 خرداد 98 قلم چی پیش دانشگاهی

در این مطلب آزمون 17 خرداد قلم چی را برای دانش آموزان پیش دانشگاهی رشته های ریاضی و تجربی و انسانی قرار داده ایم که نمونه ای از آزمون جامع بسیار مفید جهت آمادگی در کنکور است

آزمون آزمایشی کانون (قلم چی)

شاید در اوایل دهه هفتاد که پدر خوانده کنکور ایران یا همان کاظم قلم چی پا به میدان کنکور سراسری گذاشت فکرش را هم نمی‌کرد موسسه‌ای که پایه گذارش بود تا این حد به محبوبیت و شهرت برسد. کانون فرهنگی آموزش همان غول آزمون‌های آزمایشی‌ است که سال‌هاست در عرصه کنکور خودنمایی می‌کند! نام کنکور  و قلم چی دیگر به هم گره خورده و گویی دو عضو جدا نشدنی هستند. این روزها برای خیلی از کنکوری‌ها راهی جز روش طراحی شده کانون برای رسیدن به دانشگاه وجود ندارد. در ادامه بیشتر با ویژگی‌های این آزمون‌ها آشنا می‌شویم.

ویژگی آزمون‌ آزمایشی کانون

بررسی سطح سوالات

همهٔ شما عزیزان برای اینکه موفقیت بزرگی در کنکور به دست آورید باید تمام انرژی خود را صرف اصل مطلب کرده و از حاشیه روی دوری کنید. از این جهت این موضوع که سوالات آزمون‌های آزمایشی شما هم جهت با کنکور هست یا نیست برای شما بسیار اهمیت دارد. سوالات آزمون‌های قلم چی هر ساله به سمتی می‌رود که بیشتر دارای ایده‌های نو داشته باشد و بتواند از تمامی جهات داوطلب را مورد سنجش قرار دهد به همین دلیل تقریبا شاهد سوالات با کیفیتی از این موسسه هستیم ولی کماکان آن طور که باید و شاید در سطح کنکورهای سراسری سوال طرح نمی‌شود و ما شاهد سوالات با درجه دشواری سخت تری نسبت به کنکور در این آزمون‌ها هستیم!

توجیهی که در این مورد می‌شود این است که ما با بررسی سوالات سخت تر به راحتی از پس سوالات کنکور بر میاییم! توجیهی که البته می‌تواند نتیجه عکس برای بعضی از کنکوری‌ها داشته باشد. با شرکت در این آزمون سوالات چندان آسانی در انتظارتان نخواهد بود. معمولا به صورت متناوب در آزمون‌های کانون چندین درس دشوار تر از باقی دروس هستند. این موضوع می‌تواند برای کسانی که به دنبال نقاط ضعف خود می‌گردند مزیت محسوب شود و برای کسانی که سختی سوالات اعتماد به نفسشان را می‌گیرد یک عیب!

همین حالا ببینید:  آزمون 1 تیر 97 قلم چی پیش دانشگاهی
نسخه اصلی و بدون واتر مارک

لینک دانلود : دفترچه آزمون قلم چی پیش دانشگاهی

سوالات هر سه رشته در یک فایل

نسخه اسکن شده

کیفیت فایل آزمون پایین می باشد و دارای واترمارک است بزودی نسخه قابل پرینت و اصلی را قرار می دهیم

لینک دانلود : دفترچه سوال آزمون قلم چی پیش تجربی

لینک دانلود : دفترچه پاسخ آزمون قلم چی پیش تجربی

لینک دانلود : دفترچه آزمون قلم چی پیش ریاضی

لینک دانلود : دفترچه آزمون قلم چی پیش انسانی

https://kiakonkur.ir/?p=7086
برچسب ها
همایش دانلودی آلا

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن