همایش های دانلودی آلا
دفترچه کنکورکنکور
موضوعات داغ

دفترچه کنکور سراسری سال 92

دفترچه کنکور تمامی رشته ها سال 1392

دفترچه کنکور سال 92

جزئیات کنکور 92

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره آخرین جزئیات برگزاری آزمون سراسری سال 92 گفت:کارت شرکت در آزمون سراسری سال 92 از روز یکشنبه دوم تیر ماه تا پایان روز چهارشنبه 5 تیر ماه به همراه برگه راهنمای شرکت در آزمون داوطلبان، از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور توزیع می شود.

زمان برگزاری کنکور سراسری 92

دکتر حسین توکلی در ادامه افزود:آزمون ها در پنج گروه اختصاصی در روزهای پنجشنبه 6 تیر ماه تا شنبه 8 تیر ماه در پنج نیم روز جداگانه برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد:آزمون عمومی و اختصاصی گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در صبح و گروه آزمایشی هنر در بعد از ظهر پنجشنبه 6 تیر ماه برگزار می شود.

وی افزود:آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی در بعد ازظهر جمعه 7 تیر ماه و آزمون گروه علوم انسانی در صبح شنبه 8 تیر ماه برگزارخواهد شد.مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش در ادامه گفت:نظر به اینکه آزمون هر گروه به طور جداگانه برگزار می شود و هر داوطلب برای حضور در گروه آزمایشی ذیربط باید کارت شرکت در آن آزمون را به طور جداگانه تهیه کند، لذا برای داوطلبانی که در دو یا سه گروه ثبت نام کرده اند، به ترتیب دو یا سه کارت شرکت در آزمون صادر می شود.

توکلی خاطرنشان کرد:پس از برگزاری آزمون، قرائت و تصحیح پاسخنامه ها، محاسبه نمرات خام، نمرات تراز و نمرات کل، نتیجه اولیه آزمون سراسری سال 92 به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه مذکور در هفته دوم مرداد ماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

همین حالا ببینید:  دفترچه کنکور سراسری سال 97

نتیجه نهایی پذیرفته شدگان این آزمون هم در هفته دوم شهریور ماه از طریق همین سایت اعلام خواهد شد

لینک دانلود : دفترچه کنکور رشته ریاضی

لینک دانلود : دفترچه کنکور رشته تجربی

لینک دانلود : دفترچه کنکور رشته انسانی

لینک دانلود : دفترچه کنکور رشته هنر

لینک دانلود : دفترچه کنکور رشته زبان

https://kiakonkur.ir/?p=5673
برچسب ها
همایش دانلودی آلا

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن