همایش های دانلودی آلا
آزمون آنلاینآزمون جامعدوازدهمرشته انسانیرشته تجربیرشته ریاضینشانه

آزمون آنلاین 6 اردیبهشت 98 نشانه پایه دوازدهم

آزمون آنلاین 6 اردیبهشت 98 نشانه پایه دوازدهم

در این مطلب آزمون آنلاین 6 اردیبهشت نشانه را برای شما قرار داده ایم که مخصوص دانش اموزان پایه دوازدهم برای رشته های ریاضی و تجربی و انسانی همراه با پاسخ تشریحی است و نمونه ای از بهترین آزمون های جامع برای آمادگی در کنکور سراسری است

 آزمون های نشانه

برگزاری آزمون های جامع علاوه بر ایجاد جو رقابت سالم میان دانش آموزان ، ابزاری را در اختیار مدیران مدارس قرار می دهد تا عملکرد بخش های مختلف مدرسه را به طور مستمر رصد نموده و در جهت رفع کاستی ها اقدام کنند. اگر چه در حال حاضر موسسات متعدد آموزشی ، مدعی برگزاری چنین آزمون هایی در مدارس کشور هستند اما غالب مدیران مدارس برتر کشور بر این باورند که آزمون های مذکور نتوانسته و نمی تواند پاسخگوی نیاز مدارس پیشرو باشد.

دلایل مختلفی را می توان در این خصوص برشمرد که تمرکز موسسات بر افزایش جامعه آماری ، سطح نامتناسب آزمون و تعداد زیاد آزمون ها از آن جمله اند. در مجموع ، دلایل فوق ، مسئولین دبیرستان انرژی اتمی را بر آن داشت تا آزمونی مستقل و متناسب با شرایط مدارس برتر کشور راه اندازی نماید و طی یک فراخوان همه مدارس پیشرو کشور را جهت شرکت در این آزمون دعوت نماید. هدف دبیرستان از فراخوان مدارس پیشرو ، تعاون مدارس در برگزاری آزمونهای غیرانتفاعی مدرسه محور با ایجاد رقابت بین دانش آموزانی است که از حضور یکدیگر انگیزه مضاعف می یابند.

حضور دانش آموزان برتر

با توجه به آنکه استفاده کنندگان از خدمات مرکز آزمون ، همگی از مدارس برتر کشور می باشند ، گزارش های خروجی از روایی بالاتری نسبت به سایر آزمون ها برخوردار خواهد بود و نقاط ضعف و قوت دانش آموزان و دبیران را به خوبی نشان می دهد. هم اکنون حدود 200 نفر از رتبه های زیر 1000 کنکور سراسری در این آزمون شرکت می نمایند که در هیچ آزمونی نظیر ندارد. همچنین حدود 850 نفر از دانش آموزان مدارس شرکت کننده ، در مرحله اول آزمون المپیاد کشوری پذیرفته شده اند که خود بیانگر میزان بالای حضور دانش آموزان برتر کشور در این آزمون است.

همین حالا ببینید:  آزمون 21 اردیبهشت 97 گاج پایه دهم
https://kiakonkur.ir/?p=7120
برچسب ها
همایش دانلودی آلا

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن